قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019

مهاجرت به استرالیا امروزه جز خبرهای داغ بازار مهاجرت است. با اینکه مهاجرت جز مفاهیمی است که در عین شیرین بودن می تواند تلخ باشد، اما همه گیر شدن آن باعث شده است که هر شخصی حداقل یک بار به این مفهوم و مهاجرت از ایران فکر کند.

اگر شما هم تجربه زندگی در یک شهر خارجی را داشته اید به طور قطع می دانید که مهاجرت و به ویژه مهاجرت به استرالیا جز گزینه های مورد علاقه برای ایرانیان به شمار می آید. در این مورد اما کشور استرالیا جز کشورهایی است که قوانین نسبتا سختی را برای مهاجرت وضع کرده است. در این بخش با ما و هرآنچه باید از قوانین جدید مهاجرت به استرالیا 2019 بدانید همراه باشید!

مهاجرت به استرالیا در واقع روش های مختلفی دارد که از جمله آن میتوان به مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار و ویزای تحصیلی اشاره کرد. در این بخش پس از بررسی قوانین کلی مهاجرت به استرالیا، هریک از این موارد را به صورت خلاصه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قوانین جدید مهاجرت به استرالیا

قوانین کلی مهاجرت به استرالیا

 1. استرالیا جز کشورهایی است که برای مهاجر پذیری خود سن را جز شروط قرار داده است و در قوانینی که در سال 2019 ارائه شده است افرادی که بالای 45 سال سن دارند قادر به مهاجرت به استرالیا نخواهند بود.
 2. مدرک تحصیلی شما برای مهاجرت به استرالیا بسیار مهم است. در واقع اینطور گفته می شود که شما علاوه بر اینکه مدرک خود را ترجمه می کنید باید بررسی کنید که آیا این مدارک توسط دانشگاه های معتبر استرالیا قابل قبول هستند یا خیر. دیپلم های فنی که موفق به اخذ آن ها می شوید نیز می توانند جز مدارک معتبر در زمینه مهاجرت به شمار بیایند.
 3. کشور استرالیا شرایط خاصی را برای افرادی که پیش از این به استرالیا سفر کرده اند ایجاد کرده است که در واقع اینطور است که مهاجرت برای این افراد آسان تر خواهد بود.
 4. اخذ ویزای کار یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به استرالیاست. در این حال باید بدانید که حداقل باید بین یک تا هشت سال سابقه کاری داشته باشید. همچنین دوره های مختلفی که گذرانده اید هم میتواند حائز اهمیت باشد.

5.     یکی از مهم ترین قوانینی که برای مهاجرت به استرالیا در سال 2019 وضع شده است وضعیت زبان است. استرالیا جز کشورهای است که برای مهاجرت به آن باید تا یک حد مطلوب زبان بلد باشید. پس اگر شما هم میخواهید به استرالیا مهاجرت کنید یکی از بهترین کارهایی که میتوانید در این زمینه انجام دهید این است که مدرک آیلتس خود را پیش از مهاجرت به اداره مهاجرت استرالیا دریافت کنید.

تایید ویزای مهاجرت به استرالیا قوانین جدید

این ها از جمله قوانین مهمی است که در سال 2019 برای مهاجرت وضع شده اند. همچنین باید بدانید که نحوه امتیازبندی هم میتواند برای مشاغل مختلف و همچنین بسته به موضوعات مختلف متفاوت باشد که در یک بخش مجزا درباره نحوه امتیازبندی برای مهاجرت به استرالیا توضیحاتی کامل را به شما ارائه خواهیم داد. اما هم اکنون میخواهیم شما را با انواع ویزاهایی که میتوانید با آن ها به استرالیا مهاجرت کنید آشنا کنیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی

 یکی از راه هایی که شما توسط آن میتوانید به این کشور مهاجرت کنید در واقع از طریق اخذ ویزای تحصیلی است. قوانینی که در زمینه اخذ این نوع ویزا وجود دارد شاید به سختی موارد دیگر نباشد اما باز هم ریزه کاری هایی دارد که باید آنها را بدانید.

 • باید بدانید که در این زمینه شما باید مدارک تحصیلی خود را به صورت ترجمه شده به دانشگاه های این کشور ارائه دهید.
 • ارائه دانشنامه
 • ارائه ریز نمرات به صورت ترجمه شده
 • پاسپورت یا گذرنامه معتبر
 • اخذ مدرک زبان
مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار

یکی از راه هایی که اغلب افراد علاقه مند به آن هستند مهاجرت از طریق ویزای کار است. در واقع اخذ ویزای کار به عنوان یکی از سریع ترین راه های مهاجرت در تمامی کشورهای به شمار می آید چرا که شما با ویزای کار قادر خواهید بود تا به سرعت اقامت دائم خود را برای کشور مورد نظر دریافت کنید.

دلیل این امر هم این است که شما باید همزمان با اینکه کار می کنید به دولت مالیات و بیمه پرداخت کنید در نهایت باعث می شود تا زودتر بتوانید اقامت خود را دریافت کنید. باید بدانید که سالانه افراد زیادی هستند که میخواهند به استرالیا مهاجرت کنند چرا که شرایط زندگی در این کشور برای مهاجران هم مانند شهروندان این کشور توام با رفاه و آسایش است.

شرایط دریافت ویزای کار برای مهاجرت به استرالیا

شما تنها زمانی میتوانید برای ویزای کار دریافت کنید که توسط یک کارفرما در استرالیا تایید شده اید. شما میتوانید در مدتی بالغ بر 6 ماه پس از اینکه اجازه کار را دریافت کردید نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید. در این حال هم شرایط مختلفی مدنظر است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کنید:

 • شغل: عنوان شغلی شما در واقع باید مرتبط با رشته شما باشد. باید دقت داشته باشید که همچنین کار شما هم باید در جز مشاغلی باشد که مورد نیاز استرالیاست. در این بین شما میتوانید امتیاز بندی شغل مورد نظر خود را نیز در وبسایت ما مشاهده کنید.
 • سن: یکی از شرایط اصلی برای مهاجرت همانطور که گفته شد سن است. اگر شما بیش از 45 سال سن دارید، هنوز هم میتوانید به این کشور مهاجرت کنید. برای اینکه راحت تر بتوانید این کار را انجام دهید بهتر است که به یک وکیل حاذق در این زمینه مراجعه کنید.
 • زبان انگلیسی: در واقع یکی از مهم ترین شرایطی که باید آن را رعایت کنید دانستن زبان انگلیسی است. شما برای اینکه بتوانید ویزای کار برای مهاجرت به استرالیا دریافت کنید باید نشان دهید که آگاهی نسبتا خوبی از زبان دارید.

مهاجرت به استرالیا کار آسانی نخواهید بود. در واقع مهاجرت امری نیست که بتوان به آسانی و بدون کمک آن را به طور دقیق انجام داد. اگر شما هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید میتوانید از موسسه هایی که با وکیل های حاذق در این زمینه کار می کنند همکاری کنید تا بتوانید زودتر ویزای خود را دریافت کنید.

با کانال اینستاگرام گروه مهاجرت هوشمند آشنا شوید.

‎‼️‼️ گروه PTE Magazine، اولین و موفقترین برگزار کننده کارگاه‌های تعاملی و تنها گروه آکادمیک آزمون PTE در ايران، مفتخر است به برگزاری: ‎👈 بزرگترین همایش آزمون PTE در اصفهان👉 ‎⁉️موضوعاتی که در این همایش مطرح خواهد شد: ‎✔️ آزمون PTE چیست و برای مهاجرت و تحصیل به کدام کشورها مناسب است؟ ‎✔️ آزمون PTE چه تفاوتی با آیلتس دارد؟ ‎✔️چگونه در آزمون PTE نمره ای معادل 8 آیلتس بگیریم؟ ‎✅ این همایش شامل توضیحات تکمیلی تمامی تسکهای این آزمون میباشد و پس از معرفی، متقاضیان میتوانند با عضویت در گروه PTE Magazine در تمرینات گروهی شرکت کرده و به نمره دلخواه خود دست یابند. ‎❇️ در این همایش جدیدترین آپدیتهای متریال این آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد. ‎📆 تاریخ برگزاری:
‎پنجشنبه 11 مهر 98
‎ساعت 16 الی 20 ‎🏢 محل بر‌گزاری:
‎ سالن همایش کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی
‎🌐 آدرس: اصفهان بلوار کشاورز، جنب درمانگاه آتیه ، انتهای کوچه شهید وحیدا ( ۱۰ )

اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام ptemagazine و صفحه اینستاگرام @ptemagazine. ‎اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا
‎‏‎از طریق تلگرام یا
‎‏WhatsApp
‎با شماره های
+61477181614
+989027022286
‎تماس بگیرید
‎شماره دفتر سیدنی +61291606260
‎شماره دفتر تهران +982175981127

@ehsanjahanandish
‎‏@smartmigration ‎#مهاجرت_استرالیا #استرالیا #مهاجرت_آسان #مهاجرت_فوری #اسپانسرشیپ_ایالتی #مهاجرت_قانونی #مهاجرت_به_استرالیا #مهاجرت #مهاجرت_دائم #مهاجرت_کاری #190 #189 #business #بیزنس #کارآفرینی #وکیل_مهاجرت #اسمارت_مایگریشن #smartmigration #skilled_migration #migrationagent ‏#migration ‏#visa #وكيل #ويزا #شیراز #تهران #491 #adelaide #southaustralia #australia
‎‼️‼️ گروه PTE Magazine، اولین و موفقترین برگزار کننده کارگاه‌های تعاملی و تنها گروه آکادمیک آزمون PTE در ايران، مفتخر است به برگزاری: ‎👈 بزرگترین همایش آزمون PTE در اصفهان👉 ‎⁉️موضوعاتی که در این همایش مطرح خواهد شد: ‎✔️ آزمون PTE چیست و برای مهاجرت و تحصیل به کدام کشورها مناسب است؟ ‎✔️ آزمون PTE چه تفاوتی با آیلتس دارد؟ ‎✔️چگونه در آزمون PTE نمره ای معادل 8 آیلتس بگیریم؟ ‎✅ این همایش شامل توضیحات تکمیلی تمامی تسکهای این آزمون میباشد و پس از معرفی، متقاضیان میتوانند با عضویت در گروه PTE Magazine در تمرینات گروهی شرکت کرده و به نمره دلخواه خود دست یابند. ‎❇️ در این همایش جدیدترین آپدیتهای متریال این آزمون در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد. ‎📆 تاریخ برگزاری: ‎پنجشنبه 11 مهر 98 ‎ساعت 16 الی 20 ‎🏢 محل بر‌گزاری: ‎ سالن همایش کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی ‎🌐 آدرس: اصفهان بلوار کشاورز، جنب درمانگاه آتیه ، انتهای کوچه شهید وحیدا ( ۱۰ ) اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام ptemagazine و صفحه اینستاگرام @ptemagazine. ‎اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا ‎‏‎از طریق تلگرام یا ‎‏WhatsApp ‎با شماره های +61477181614 +989027022286 ‎تماس بگیرید ‎شماره دفتر سیدنی +61291606260 ‎شماره دفتر تهران +982175981127 @ehsanjahanandish ‎‏@smartmigration ‎#مهاجرت_استرالیا #استرالیا #مهاجرت_آسان #مهاجرت_فوری #اسپانسرشیپ_ایالتی #مهاجرت_قانونی #مهاجرت_به_استرالیا #مهاجرت #مهاجرت_دائم #مهاجرت_کاری #190 #189 #business #بیزنس #کارآفرینی #وکیل_مهاجرت #اسمارت_مایگریشن #smartmigration #skilled_migration #migrationagent ‏#migration ‏#visa #وكيل #ويزا #شیراز #تهران #491 #adelaide #southaustralia #australia
ویزاهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی، بهترین و آسان‌ترین راه برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل در جهت دریافت اقامت کشور زیبای استرالیا با اقتصاد پویا و رو به رشد است. ‎شرایط سرمایه‌گذاری در ایالت‌های مختلف، متفاوت است.
‏
‎اگر خودتان یا بستگان شما قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی را دارید این گفتگوی مهم را با دقت گوش کنید‫.‬ ‎✅افزایش شرکت های کلاهبردار در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا
‎✅چگونه مطمئن شویم یک شرکت یا وکیل بصورت قانونی فعالیت می کند
‎✅برای مهاجرت با ویزای سرمایه گذاری چه شرایطی را باید داشته باشید ‎و موارد مهم دیگر در گفتگوی رادیو اس بی سی استرالیا با “احسان جهان اندیش” وکیل مهاجرت به استرالیا
‏‎
برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا
‏‎از طریق تلگرام یا
‏WhatsApp
با شماره های
+61477181614
+989027022286
تماس بگیرید
شماره سیدنی +61291606160
دفتر تهران (به دلیل مشکل مخابرات در دسترس نمی‌باشد. لطفا با شماره +989027022286 تماس بگیرید.) ‏Business investment and innovation visas‪,‬ without English skills requirements‪,‬ are the best and easiest way for business owners and entrepreneurs to obtain the residency of Australia. A beautiful country with growing and prosperous economy. ‏For more information, please contact us on: ‏WhatsApp: +61477181614 ‏WhatsApp: +989027022286 ‏Sydney Office: +61291606260 ‏Tehran Office: +989027022286 ‏@ehsanjahanandish ‏@smartmigration ‏‎#کسب_و_کار ‏#business ‏#بیزینس ‏‎#دستمزد ‏‎#اخبار ‏‎#استخدام ‏‎#اسمارت ‏‎#وكيل ‏‎#ويزا ‏‎#مهاجرت ‏‎#استراليا ‏‎#ملبورن_استرالیا ‏‎#ویکتوریا ‏‎#ملبورن ‏‎#شیراز ‏‎#اصفهان ‏‎#مشهد ‏‎#تبریز ‏‎#تهران ‏‎#سيدنى ‏#sydney ‏#melbourne ‏#victoria ‏#purpleplanet ‏#migrationagent ‏#migration ‏#visa ‏#visasmart ‏#australia ‏#skilled_migration
ویزاهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی، بهترین و آسان‌ترین راه برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل در جهت دریافت اقامت کشور زیبای استرالیا با اقتصاد پویا و رو به رشد است. ‎شرایط سرمایه‌گذاری در ایالت‌های مختلف، متفاوت است. ‏ ‎اگر خودتان یا بستگان شما قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی را دارید این گفتگوی مهم را با دقت گوش کنید‫.‬ ‎✅افزایش شرکت های کلاهبردار در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا ‎✅چگونه مطمئن شویم یک شرکت یا وکیل بصورت قانونی فعالیت می کند ‎✅برای مهاجرت با ویزای سرمایه گذاری چه شرایطی را باید داشته باشید ‎و موارد مهم دیگر در گفتگوی رادیو اس بی سی استرالیا با “احسان جهان اندیش” وکیل مهاجرت به استرالیا ‏‎ برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا ‏‎از طریق تلگرام یا ‏WhatsApp با شماره های +61477181614 +989027022286 تماس بگیرید شماره سیدنی +61291606160 دفتر تهران (به دلیل مشکل مخابرات در دسترس نمی‌باشد. لطفا با شماره +989027022286 تماس بگیرید.) ‏Business investment and innovation visas‪,‬ without English skills requirements‪,‬ are the best and easiest way for business owners and entrepreneurs to obtain the residency of Australia. A beautiful country with growing and prosperous economy. ‏For more information, please contact us on: ‏WhatsApp: +61477181614 ‏WhatsApp: +989027022286 ‏Sydney Office: +61291606260 ‏Tehran Office: +989027022286 ‏@ehsanjahanandish ‏@smartmigration ‏‎#کسب_و_کار ‏#business ‏#بیزینس ‏‎#دستمزد ‏‎#اخبار ‏‎#استخدام ‏‎#اسمارت ‏‎#وكيل ‏‎#ويزا ‏‎#مهاجرت ‏‎#استراليا ‏‎#ملبورن_استرالیا ‏‎#ویکتوریا ‏‎#ملبورن ‏‎#شیراز ‏‎#اصفهان ‏‎#مشهد ‏‎#تبریز ‏‎#تهران ‏‎#سيدنى ‏#sydney ‏#melbourne ‏#victoria ‏#purpleplanet ‏#migrationagent ‏#migration ‏#visa ‏#visasmart ‏#australia ‏#skilled_migration
ویزاهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی، بهترین و آسان‌ترین راه برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل در جهت دریافت اقامت کشور زیبای استرالیا با اقتصاد پویا و رو به رشد است. ‎شرایط سرمایه‌گذاری در ایالت‌های مختلف، متفاوت است.
‏‎
برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا
‏‎از طریق تلگرام یا
‏WhatsApp
با شماره های
+61477181614
+989027022286
تماس بگیرید
شماره سیدنی +61291606160
دفتر تهران (به دلیل مشکل مخابرات در دسترس نمی‌باشد. لطفا با شماره +989027022286 تماس بگیرید.) ‏Business investment and innovation visas‪,‬ without English skills requirements‪,‬ are the best and easiest way for business owners and entrepreneurs to obtain the residency of Australia. A beautiful country with growing and prosperous economy. ‏For more information, please contact us on: ‏WhatsApp: +61477181614 ‏WhatsApp: +989027022286 ‏Sydney Office: +61291606260 ‏Tehran Office: +989027022286 ‏@ehsanjahanandish ‏@smartmigration ‏‎#کسب_و_کار ‏#business ‏#بیزینس ‏‎#دستمزد ‏‎#اخبار ‏‎#استخدام ‏‎#اسمارت ‏‎#وكيل ‏‎#ويزا ‏‎#مهاجرت ‏‎#استراليا ‏‎#ملبورن_استرالیا ‏‎#ویکتوریا ‏‎#ملبورن ‏‎#شیراز ‏‎#اصفهان ‏‎#مشهد ‏‎#تبریز ‏‎#تهران ‏‎#سيدنى ‏#sydney ‏#melbourne ‏#victoria ‏#purpleplanet ‏#migrationagent ‏#migration ‏#visa ‏#visasmart ‏#australia ‏#skilled_migration
ویزاهای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی، بهترین و آسان‌ترین راه برای کارفرمایان و صاحبان مشاغل در جهت دریافت اقامت کشور زیبای استرالیا با اقتصاد پویا و رو به رشد است. ‎شرایط سرمایه‌گذاری در ایالت‌های مختلف، متفاوت است. ‏‎ برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به استرالیا ‏‎از طریق تلگرام یا ‏WhatsApp با شماره های +61477181614 +989027022286 تماس بگیرید شماره سیدنی +61291606160 دفتر تهران (به دلیل مشکل مخابرات در دسترس نمی‌باشد. لطفا با شماره +989027022286 تماس بگیرید.) ‏Business investment and innovation visas‪,‬ without English skills requirements‪,‬ are the best and easiest way for business owners and entrepreneurs to obtain the residency of Australia. A beautiful country with growing and prosperous economy. ‏For more information, please contact us on: ‏WhatsApp: +61477181614 ‏WhatsApp: +989027022286 ‏Sydney Office: +61291606260 ‏Tehran Office: +989027022286 ‏@ehsanjahanandish ‏@smartmigration ‏‎#کسب_و_کار ‏#business ‏#بیزینس ‏‎#دستمزد ‏‎#اخبار ‏‎#استخدام ‏‎#اسمارت ‏‎#وكيل ‏‎#ويزا ‏‎#مهاجرت ‏‎#استراليا ‏‎#ملبورن_استرالیا ‏‎#ویکتوریا ‏‎#ملبورن ‏‎#شیراز ‏‎#اصفهان ‏‎#مشهد ‏‎#تبریز ‏‎#تهران ‏‎#سيدنى ‏#sydney ‏#melbourne ‏#victoria ‏#purpleplanet ‏#migrationagent ‏#migration ‏#visa ‏#visasmart ‏#australia ‏#skilled_migration