احسان جهان اندیش وکیل مهاجرت به استرالیا

احسان جهان اندیش

وکیل مهاجرت به استرالیا

 

درباره احسان جهان اندیش بیشتر بدانیم

احسان جهان اندیش وکیل مهاجرت به استرالیا به صورت رسمی و ثبت شده در استرالیا است. وی همچنین مدیر گروه مهاجرت هوشمند Smart Migration است.

احسان در سال 2008 وارد استرالیا شد. و در مدت کوتاهی توانست به عنوان عامل مهاجرت در آژانس مهاجرتی به موفقیتهای بزرگی دست پیدا کند. در سال 2010 پس از اخذ مدارک لازم به عنوان مترجم رسمی با اداره مهاجرت  استرالیا و محکمه (دیوان) تجدید نظر اداری شروع به همکاری کرد. 

او به عنوان مترجم رسمی در موقعیت های مختلف مربوط به سیستم مهاجرتی استرالیا مشغول به کار بوده است. از جمله کار در کمپ های مهاجران و مصاحبه های اداره مهاجرت. این سابقه به او بینش ارزشمندی را در مورد چالش هایی که مهاجران و پناهجویان در طول سفر خود با آن روبرو هستند داده است.

پس از گذراندن دوره های مربوط به قوانین مهاجرت و پس از ۶ سال همکاری با وکلای باتجربه و ارايه خدمات در امور مهاجرت، احسان کار مستقل خود را به عنوان وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

او حرفه ای، چند زبانه و به قوانین مسلط است. وی معتقد است که چند فرهنگی کلیدی برای یک جامعه بهتر است. تخصص کاری احسان در ویزاهای بیزنس و کارآفرینی، ویزاهای مهارت و تخصص و همکاری نزدیک با پناهجویان و پناهندگان در مورد ویزاهای بشردوستانه و حفاظتی است. احسان دارای تجارب استثنایی و گسترده ای در درخواست تجدیدنظر،  لغو ویزا و همچنین موارد شهروندی پیچیده است.

حقوق و راهنمای مصرف کننده

وکیل های مهاجرتی ثبت شده در دفتر ما افرادی با اطلاع و با تجربه هستند. که با استاندارد های حرفه ایاز ضوابطرفتار پیروی می کنند.آنها دانش خود از قوانین مهاجرت به استرالیا را به روز نگه میدارند.

وکیل شما باید در اداره ثبت و نظارت بر وکیل های مهاجرت (OMARA) به ثبت رسیده باشد.وظیفه اصلی این دفتر این است. که مطمئن شود فقط افراد مناسب برای کمک مهاجرتی به ثبت برسند و همچنین بر روی کار آنها نظارت داشته باشد.برای اطمینان از اینکه فردی در این اداره ثبت شده است یا خیر . می توانید اسم وکیل را در سایت www.mara.gov.au جستجو نمایید.

آقای احسان جهان اندیش وکیل رسمی گروه مهاجرت هوشمند با شماره 1680444 در دفتر مارا به ثبت رسیده اند.شما میتوانید از طریق این لینک به صفحه ایشان در دفتر MARA دسترسی داشته باشید.

ehsan jahan andish certificate
ehsan jahan andish certificate